ENGLISH

Krzysztof Filla   Galeria Fotografii

"Najniebezpieczniejszy światopogląd mają ludzie,
 którzy nigdy nie przyglądali się światu." Alexander V.Humboldt

STRONA GŁÓWNA
AZJA AMERYKA EUROPA POLSKA PRZYRODA RÓŻNE TEKSTY O MNIE KONTAKT MÓJ PROJEKT


Wsparcie

Chciałbym, żeby świat był lepszy. Poprzez fotografię i teksty staram się przekazywać informacje i rzeczywistość, której jestem świadkiem. Strona ta zawiera wiele zdjęć oraz ciekawostek w celu przekazywania wiedzy o świecie. Nie jestem finansowany i nie reprezentuję żadnej organizacji ani frakcji politycznej. Od początku roku 2004 na mojej stronie www.filla.pl nie pojawiły się żadne reklamy i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie dla komfortu odwiedzających. Aby to osiągnąć, doceniam każde wsparcie. Jeśli podoba ci się moja twórczość i chcesz ją docenić, to w ramach rewanżu możesz mi postawić symboliczną kawę lub w inny dowolny sposób :)

WITAM
w mojej Galerii Fotografii

Zdjęcia w galerii są rezultatem mojego zainteresowania fotografią, podróżami i przyrodą. Zaprezentowane tu prace, nie zostały poddane żadnym zmianom cyfrowym. Mają charakter wyłącznie dokumentalny. Niedopuszczalne jest dla mnie dodawanie i usuwanie elementów lub modyfikacje kolorów fałszujących oryginalny obraz. Wyjątkiem są tylko korekty wad, które powstały po skanowaniu filmów. Nie popieram kadrowania zdjęcia po jego zrobieniu. Staram się zbliżyć do obiektu na tyle, ile jest to możliwe i wtedy wykadrować. Kompozycja to właśnie to, co tworzy dobrą fotografię. Robiąc zdjęcia na przezroczach, ma się kompozycję i ekspozycję ustawioną przed naciśnięciem migawki i potem niewiele już można zmienić. Zaprezentowane tu fotografie zostały zrobione na przestrzeni ponad dwóch dekad i widać w nich zmieniającą się jakość wraz z nabytym doświadczeniem. Niemniej mają wartość dokumentalną minionych czasów. Zapraszam do zapoznania się z nimi.
Krzysztof Filla

Mój przepis na dobre zdjęcie:
  - 50% być tam
  - 40% umiejętności
  - 10% sprzęt

PRAWA AUTORSKIE
Kopiowanie, publikowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie fotografii i treści bez zgody autora jest przestępstwem. Dlatego zabrania się wykorzystywania zawartości tej witryny bez zgody autora.
© Copyright od 2004.