Krzysztof Filla   Galeria Fotografii

"Najniebezpieczniejszy światopogląd mają ludzie,
 którzy nigdy nie przyglądali się światu." Alexander V.Humboldt

STRONA GŁÓWNA
AZJA AMERYKA EUROPA POLSKA PRZYRODA RÓŻNE TEKSTY O MNIE KONTAKT MÓJ PROJEKTENGLISH TEKSTYPrzeczytasz tu kilka relacji z moich podróży. Są one także dostępne w poszczególnych działach ze zdjęciami, ale żeby nie trzeba było ich szukać zebrałem je w jednym miejscu. Na razie jest ich niewiele, ale mam nadzieje, że wkrótce coś się pojawi. Zapraszam do lektury.RÓŻNE

 Dlaczego nie uratujemy
lasow deszczowych?

(E-BOOK)  Próba odpowiedzi na tytułowe pytanie o przyszłość lasów deszczowych i otaczającej nas natury przez pryzmat medialnej manipulacji, systemu, postrzegania świata, instynktów, kultury i religii.
(Opublikowano: 02.2024)


AMERYKA

AMERYKA CENTRALNA 2018/19

 WHY YOU SHOULD NOT FLY WITH
THE TURKISH AIRLINES  

Jest to opis moich doświadczeń z tureckimi liniami lotniczymi "Turkish Airlines" po wylądowaniu w Panamie. Artykuł jest w języku Angielskim.


AZJA

INDIE 1999

 NA ROWER DO INDII 
 ROWEREM PRZEZ PUSTYNIĘ 
 35 godzin W AUTOBUSIE 

Indie i himalaje chciałem zobaczyć z punktu widzenia rowerzysty. Swojego nie zabrałem, bo nie mogłem ale często wypożyczałem i w tym kontekście powstały te dwie pierwsze relacje. "35 godzin w autobusie" opisuje jak wyglądało podróżowanie trampingowe za pomocą lokalnego, publicznego środka transportu.


EUROPA

Europejski rajd rowerowy 1997

 OPIS TRASY 
 PORADY 

W pierwszym tekście opisuję moją trasę rowerową, a w drugim kilka porad opierając się na własnym doświadczeniu. Teksty napisałem po wyprawie do nieistniejącego już drukowanego magazynu kolarskiego "ROWERY".Webmaster of
www.filla.pl
Filla Krzysztof

Kopiowanie, publikowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie fotografii i treści bez zgody autora jest przestępstwem. Dlatego zabrania się wykorzystywania zawartości tej witryny bez zgody autora.
© Copyright od 2004.