Krzysztof Filla   Galeria Fotografii

"Najniebezpieczniejszy światopogląd mają ludzie,
 którzy nigdy nie przyglądali się światu." Alexander V.Humboldt

AZJA AMERYKA EUROPA POLSKA PRZYRODA RÓŻNE RELACJE O MNIE KONTAKT MÓJ   PROJEKT STRONA GŁÓWNA

FACEBOOK
fanpage:


ORNONTOWICE

Galeria Zdjęć 2006/07


Moja galera pokazuje zdjęcia z różnych części świata, ponieważ aparat fotograficzny był moim nieodłącznym towarzyszem w podróżach. Od urodzenia mieszkam w Ornontowicach (duża wioska na Górnym Śląsku około 6000 mieszkańców) i prawie nigdy nie fotografowałem mojej rodzinnej wioski. Jesienią 2005 postanowiłem to zmienić. W wolnym czasie kiedy pogoda dopisała brałem aparat, statyw i ruszałem w plener. Z tych kilkunastu dni mam przyjemność zaprezentować ten zimowo-jesienny materiał.
Chciałem pokazać Ornontowice jako wieś. Nie było to trudne zadanie, ponieważ miejscowość ta jest nowoczesną wioską. Trudniejsze okazało się wyrobienie nowego spojrzenia na miejsca do których jestem przyzwyczajony. Człowiek z natury, kiedy przywyknie do otoczenia nie dostrzega pewnych rzeczy w takim stopniu kiedy przyjedzie do całkiem nowego miejsca. Podejrzewam, że niektórzy mieszkańcy Ornontowic odkryją nowe miejsca o których istnieniu nawet nie wiedzieli. Z kolei dla mieszkańców innych kontynentów miejsca te mogą wydawać się nawet egzotyczne. Zapraszam do oglądania.

materiał:
Zdjęcia zostaly zrobione na slajdach i negatywach.Webmaster of
www.filla.pl
Filla Krzysztof

Kopiowanie, publikowanie i jakiekolwiek wykorzystywanie fotografii bez zgody autora jest przestępstwem. Dlatego zabrania się wykorzystywania zawartości tej witryny bez zgody autora ©2004-2019